![](https://pmi.org.il/wp-content/uploads/2021/01/ראיון-עם-יעקב-שקרל-1024x576.png)
סינדרום המתחזה
למה כדאי לכל מנהל בכיר, או לכזה ששואף להגיע להנהלה בכירה להכיר את סינדרום המתחזה, ומה זה בכלל סינדרום זה? ראיון בין אילנית פרימן, מזכלי"ת PMI ומפתחת שיטת מ.א.פ למימוש הפוטנציאל, ליעקב שקרל, אסטרטג
PMI מובילה את מהפכת ניהול הפרויקטים בקרב הדור הצעיר.
אנו מספקים ליווי והדרכה למנהלי פרויקטים מתחילים ופועלים להטמעת תחום ניהול הפרויקטים בתיכון ובאקדמיה, מתוך תפיסה, כי ידע בתחום מסייע לפיתוח מקצוענות ומנהיגות.
מחפשים קהילה מקצועית מובילה בתחום ניהול הפרויקטים? מקומכם איתנו.
באמצעות כנסים, פורומים וסיורים, מפגישה PMI בין מנהלי פרויקטים מארגונים ומגזרים שונים וחושפת אותם לחידושים בתחום ולהתנסויות של עמיתים למקצוע.
PMI מזמינה מנהלים בכירים ודירקטורים בתחום ניהול הפרויקטים לקחת חלק בהעצמת התחום בישראל. העמותה שמה לה למטרה לחבר בין מנהלי פרויקטים עתירי מומחיות וניסיון לבין מנהלי פרויקטים מתחילים, לצורך שיתוף ידע, חניכה וליווי.
למה כדאי לכל מנהל בכיר, או לכזה ששואף להגיע להנהלה בכירה להכיר את סינדרום המתחזה, ומה זה בכלל סינדרום זה? ראיון בין אילנית פרימן, מזכלי"ת PMI ומפתחת שיטת מ.א.פ למימוש הפוטנציאל, ליעקב שקרל, אסטרטג
המיינסטרים של בינה מלאכותית משנה את תפקיד מנהל הפרויקט לתפקיד של מנהיגות אסטרטגית. התכוננו עכשיו על ידי התנסות בגישות גנרטיביות
אנא הקדישו רגע מזמנכם למלא את טופס הרישום לצורך קבלת תוכן מקצועי.
זה יעזור לנו להבין את צרכיכם המדויקים ולהתאים את התכנים שלנו לדרישותיכם.