בנוף ההולך והמתפתח, הרחבת זירת הידע וארגז הכלים המקצועי הם לא רק עניין של צמיחה אישית אלא ציווי אסטרטגי להובלת ארגונים.
חשיבות האינטליגנציה, יכולת האלתור וההבנה של האנשים בארגון מהווה את עמוד התווך לחדשנות ופתרונות בזמן אמת.
דווקא בעידן של בינה מלאכותית חשיבות המימד האנושי והתפתחותו הן אבן הדרך לניווט במצבים של חוסר וודאות, להצלחה ושגשוג ולכן יש לשים דגש על הפער שנוצר בין התפתחות הטכנולוגיה להתפתחות המימד האנושי ולשאוף לצמצם אותו כדי להשיג את היתרונות הטמונים בשילוב המנצח הזה.
הארגון העולמי לניהול פרויקטים PMI חרט על דגלו את התפתחות המימד האנושי כמטרה עיקרית לשנה הקרובה ומציע מגוון הסמכות רחב מתמיד כחלק מהמטרה העיקרית להמשיך להוות מגדלור מקצועי ומצפן אסטרטגי למנהיגים חוצי תחומים ותעשיות, בדגש על החשיבות של למידה מתמשכת ויכולת הסתגלות לסביבה העסקית הדינמית של המאה ה-21.
ההסמכות מבוססות על סטנדרטים קפדניים ומחקר מתמשך כדי לעמוד בדרישות של פרויקטים וארגונים בעולם האמיתי ומאפשרות למועמדים בעלי ההסמכות להגיע למטרות המקצועיות שהציבו כדי לקחת את הקריירה שלהם לשלב הבא.

העמותה מציעה הסמכות מקצועיות הנחשבות למבוקשות בשוק העבודה, מוכרות ומוערכות ברחבי העולם.

למעלה מ630,000-  מנהלי פרויקטים בעולם מחזיקים בהסמכות מקצועיות של PMI.
ההסמכות השונות נועדו ליצור סטנדרט איכות מקצועי למנהלי פרויקטים. מעסיקים רבים מעדיפים מנהלים ועובדים עם ידע רחב בתחום ניהול פרויקטים ובעלי הסמכה לשיפור תהליכים וניהול פרויקטים הדורשים מומחיות ומקצועיות בניהולם.

להלן חלק מהקורסים המוצעים ע"י האתר העולמי לפיתוח מקצועי בתחום ניהול פרויקטים ומתודולוגיות בינלאומיות שונות עפ"י רמת הניסיון וזה אומר שאת/ה יכול/ה ליצור הזדמנויות ולבנות את קריירת החלומות שלך בעזרת PMI:

הסמכת CAPM

הסמכת Certified Associate in Project Management) – CAPM) היא הסמכה בסיסית המכירה בהבנת עיקרי הידע, התהליכים והטרמינולוגיה המוגדרים בגוף הידע לניהול פרויקטים – (PMBOK® Guide), הנדרשים לניהול אפקטיבי של הפרויקט.

המשך קריאה

הסמכת PMP

Project Management Professional – PMP הינו רישיון בינלאומי לניהול פרויקטים, המורה על ערך של מומחיות ומנהיגות בניהול פרויקטים על כל המורכבויות הכרוחות בכך, עם דרך מובנית וייחודית.

המשך קריאה

הסמכת PMI-SP

הסמכת PMI-SP מכירה בידע מוכח ובמיומנות מתקדמת בתחום הידע של פיתוח ושמירה על לוח זמנים לפרויקט.
הסמכת ה- PMI-SP, המוכרת ברמה הבינלאומית, מכירה ביכולותיהם של אנשי מקצוע המחזקים ותומכים בניהול פרויקטים בהציעם ידע ייחודי הקשור לניהול לוח זמנים בפרויקט.

המשך קריאה

הסמכת PgMP

Program Management Professional – PgMP היא הסמכה חדשה של PMI החל מאוקטובר 2007. ההסמכה נולדה על מנת לתת הכרה למנהלי תוכנית מומחים. הסמכה ל-PgMP ארוכה ומחייבת השקעה רבה אך מהווה

המשך קריאה

הסמכת Agile

Agile היא ערכת כלים המתמקדת בהחלטות שעליך לשקול, באפשרויות העומדות לרשותך ובפשרות הקשורות לאפשרויות אלה. היא מראה לך כיצד לשלב ביעילות אסטרטגיות מ- Scrum, Agile Modelling, Extreme Programming, Kanban, Agile Data, SAFe, וגישות רבות אחרות באופן מותאם וניתן להרחבה. ארגונים המאמצים Agline Disciplined Agile יוצאים מוקדם יותר לשוק, מספקים ערך מהיר יותר ומשמחים את לקוחותיהם.

המשך קריאה

נקודות PDU

PDU – Professional Development Units (יחידות פיתוח מקצועיות) הן יחידות זמן של שעה שאתה מקדיש ללמידה, ללימוד אחרים או להתנדבות. על ידי צבירה ומעקב אחרי הנקודות לאורך שלוש שנים תוכל לשמור על סטטוס ההסמכה שלך ב – PMI.

המשך קריאה

בואו נשמור על קשר...


אנא הקדישו רגע מזמנכם למלא את טופס הרישום לצורך קבלת תוכן מקצועי.
זה יעזור לנו להבין את צרכיכם המדויקים ולהתאים את התכנים שלנו לדרישותיכם.