דרכי הצטרפות
בין אם אתה מנהל פרויקטים חדש או ותיק ל- PMI ולסניף הישראלי יש תוכניות הצטרפות בשבילך. להלן יפורטו שלושת תוכניות ההצטרפות לעמותה ל- PMI ולסניף הישראלי:

תוכנית לסטודנטים (Student Membership)
אם אתה סטודנט במשרה מלאה לתואר מוכר במכללה או באוניברסיטה, או לתואר בינלאומי, אתה זכאי לחברות סטודנט בעמותה. החברות במעמד סטודנט מקנה לך הנחה משמעותית בדמי החבר ל- PMI וזאת כל עוד אתה סטודנט פעיל.
החברות בעמותה תישלח לתיבת הדוא"ל שלך לאחר ביצוע הרישום. החברות אינה כוללת שליחה של פרסומים מודפסים באמצעות הדואר.
ההרשמה לעמותה נעשית דרך הסניף הראשי של PMI העולמי דרך האינטרנט בלבד בכתובת www.pmi.org עלות ההרשמה היא ‏32$ לחברות ב PMI ארה"ב ל- ‏12 חודשים ובנוסף 30$ לחברות בסניף הישראלי.

תוכנית הצטרפות ליחידים (Individual Membership)
התוכנית מיועדת לכל אדם אשר מתעניין בעולם ניהול הפרויקטים ורוצה לקחת חלק בקהילה הולכת וגדלה של בעלי עניין בתחום. ההצטרפות לעמותה מקנה לחברים את כל הזכויות הנגזרות מעצם החברות ב- PMI ותקפה למשך שנה.
ההרשמה לעמותה נעשית דרך הסניף הראשי של PMI העולמי דרך האינטרנט בלבד בכתובת www.pmi.org עלות ההרשמה היא ‏169$ ל – ‏12 חודשים והיא כוללת חברות ב PMI ארה"ב (‏129$), דמי הרשמה לחברים חדשים בלבד (10$) וחברות בסניף הישראלי (30$).
עלות חידוש החברות הינה 159$ וכוללת 12 חודשי חברות בסניף העולמי (129$) והישראלי (30$).


תוכנית הצטרפות לפורשים / פנסיונרים (Retiree Membership)
התוכנית מיועדת לפורשים / פנסיונרים שהיו חברים בעמותה במשך חמש שנים רצופות טרם מועד פרישתם ואשר מבקשים לחדש את חברותם.
ההרשמה לעמותה נעשית דרך הסניף הראשי של PMI העולמי דרך האינטרנט בלבד בכתובת www.pmi.org עלות חידוש החברות לשנה היא ‏69$ לחברות ב- PMI ארה"ב ובנוסף 30$ לחברות בסניף הישראלי.

תוכנית הצטרפות לקבוצות
אם אתה ארגון אשר מעוניין לצרף את עובדיו ל- PMI ולסניף הישראלי תוכנית זו היא בשבילך. התוכנית מאפשרת חיוב קבוצתי ברישום ל-PMI. במסגרת זו, כל אחד מחברי הקבוצה ממלא את טפסי הרישום אך התשלום מבוצע במרוכז.
ניתן לקבל אפשרות זו ברישום של 15 חברים ומעלה וחובה להירשם גם לסניף הישראלי.

בעולם גלובלי ותחרותי, מנהלי פרויקטים לא יכולים להתמודד עם האתגרים העומדים בפניהם לבד. העמותה לניהול פרויקטים (PMI) נותנת למנהל הפרויקט את הכלים והתמיכה להם הוא זקוק על מנת שישאיר את חותמו על הארגון והסביבה בהם הוא פועל.
בהתאם למחקר שערכה העמותה כל שנה עד 2020 תיווצרנה כ- 1.5 משרות בתחום ניהול הפרויקטים ברחבי העולם. מנהלי פרויקטים מקצועיים בעלי ידע עדכני יהיו המובילים באותן משרות. העמותה לניהול פרויקטים מסייעת לחבריה בהתמודדות עם אותם אתגרים ודרישות וזאת באמצעות אוסף נרחב של משאבים, כלים ושירותים שהיא מקנה לחבריה:

כלי ידע

 1. גישה מידית לגרסה הדיגיטלית של ה- PMBOK בגרסתו האחרונה המכיל את המתודולוגיה המובילה בעולם לניהול פרויקטים וכן מהווה בסיס להצלחה של מנהלי פרויקטים וארגונים העושים בו שימוש.
 2. גישה למספר רב של כלים ותבניות אשר נוצרו על סמך ניסיון רב של מנהלי פרויקטים בארץ ובעולם וזאת במטרה לחסוך למנהל הפרויקט זמן ומשאבים ולסייע לו בהצלחת הפרויקט.
 3. גישה למשאבי ידע מגוונים כגון הרצאות מקוונות, גישה חופשית לאתרים מקצועיים בתחום ניהול פרויקטים, כתבי עת וספרים אלקטרוניים ועוד.


הזדמנות להתנדב ולהיות חלק מקהילה מקצועית בינלאומית בתחום ניהול פרויקטים

 1. חברות בקהילה הולכת וגדלה של מנהלי פרויקטים בישראל וזאת כחלק מחברות בסניף הישראלי. קהילה פעילה של מנהלי פרויקטים המתכנסת באירועים שונים אותם מארגן הסניף הישראלי ואשר מעצימה את חבריה באמצעות שיתוף ידע ו- Networking בין חבריה.
 2. זכות להתנדב לפעילות העמותה בקשת רחבה של נושאים. החברות בסניף הישראלי מקנה לחברי העמותה את הזכות להתנדב לפעילויות השונות אותן מארגנת העמותה להתנסות בתחומים חדשים ולתרום לקהילה של מנהלי הפרויקטים בהווה ובעתיד.


פיתוח קריירה

 1. החברות בעמותה מאפשרת לחבריה לקחת חלק בפעילויות השונות אותן מארגנת העמותה ללא עלות וכן להתרועע עם מנהלי פרויקטים ומנהלים מארגונים שונים דבר המרחיב את קשת הקשרים של חבריה ומסייע להם בפיתוח הקריירה.
 2. חברי העמותה רשאים לגשת למאגר המשרות הבינלאומי של אותה מפעילה העמותה בחו"ל ולהציג קורות החיים וניסיונם למעסיקים פוטנציאלים.
 3. גישה לקורסים וירטואליים בתום ניהול פרויקטים ובתחומים משיקים אשר מסייעים לחברים לפתח ולהעשיר את בסיס הידע שלהם וזאת כהכנה לשלב הבא בקריירה שלהם.
 4. פעילות במסגרת העמותה מאפשרת לחברים לצבור נקודות PDU לשם שימור ההסמכות השונות אותן הם מחזיקים. החברות בעמותה נותנת לחברים ערוצים רבים בהם ניתן להשיג נקודות PDU אשר רובם ללא עלות.


הנחות וגישה לפרסומי העמותה

 1. הנחה משמעותית בפעילויות הסניף ובכנסים אותה עורכת העמותה.
 2. הנחה משמעותית בעלות מבחני ההסמכה של ה- PMI.
 3. השתתפות באירועי העמותה ללא עלות או במחירים מוזלים מאד
 4. הנחה משמעותית ברכישת תקן "גוף הידע בניהול פרויקטים"  PMBOK® Guide  בעברית.
 5. השתתפות סיורים מקצועיים ללא עלות או בתשלום סמלי.
 6. השתתפות בפורומים מקצועיים ללא עלות.
 7. קבלת עיתון העמותה ופרסומים מקצועיים נוספים כגון: PM Network®PMI Today®Project Management Journal® ועוד.
 8. הנחה לכנסים משותפים עם אילת"ם(האיגוד הישראלי להנדסת מערכות).

חברות בעמותה תקנה לך מנהל הפרויקט את האמצעים והכלים לעשות את קפיצת הדרך הבאה בניהול הקריירה שלך ובקידום הפרויקטים בארגון בו הינך עובד. בו תהיה חלק מקהילה גדולה של מנהלי פרויקטים בארץ ובעולם ותרגיש כי הגעת לבית המקצועי אותו חיפשת.
נשמח לראותך בין חברינו.

בואו נשמור על קשר...


אנא הקדישו רגע מזמנכם למלא את טופס הרישום לצורך קבלת תוכן מקצועי.
זה יעזור לנו להבין את צרכיכם המדויקים ולהתאים את התכנים שלנו לדרישותיכם.