אוסנת ברלין כתר, מנהלת פרויקטים באמדוקס, זוכה במקום הראשון בתחרות POY על פרויקט העברת DC מפילדלפיה לאילינוי
אוסנת ברלין כתר, מנהלת פרויקטים באמדוקס, זוכה במקום הראשון בתחרות POY על פרויקט העברת DC מפילדלפיה לאילינוי

תחרות POY – Project of the year מתקיימת על ידי עמותת PMI Israel מדי שנה במטרה לעודד את מנהלי הפרויקטים בישראל לעבוד על פי מתודולוגיה סדורה של ה- PMI – ה- PBOK. אנו מאמינים שכאשר עובדים על פי מתודולוגיה מביאים למצוינות ותוצאות טובות יותר בפרויקט ולשביעות רצונם של בעלי העניין.

מה נחשב לפרויקט מוצלח בתחרות?

פרויקט מוצלח בתחרות POY הוא כזה אשר עמד ביעדים שהוגדרו, התוצר שלו עובד היטב, והלקוח עבורו נוהל הפרויקט, שבע רצון. האלמנטים הללו הם שיביאו לחברה את הפרויקטים הבאים.

מהם הקריטריונים להגשת פרויקט השנה?

תנאי הסף להיכנס לתחרות POY, הוא שהפרויקט הסתיים בשנה הקודמת לתחרות. כל מנהל פרויקט שהפרויקט שלו הסתיים בשנה אשר קודמת לתחרות יכול לגשת לתחרות וכבר מרגע שנרשם לתחרות הוא מתחיל לצבור נקודות.

הנקודות נצברות בהתאם לקריטריונים הבאים:

  • עמידה ביעדים
  • השוואה בין תכנון וביצוע
  • עבודה על פי המתודולוגיה של ה- PMI
  • אופן הצגת הפרויקט
  • פירוט אתגרים מיוחדים בפרויקט

וועדת הפרס נוהגת לבקר מידי שנה בחלק מהחברות והאתרים שהגישו את הפרויקטים לתחרות, על מנת להתרשם באופן בלתי אמצעי מתרומת הפרויקט לארגון.

השנה נרשמו מועמדים רבים לתחרות. את הפרויקטים חילקנו לפי קטגוריות, ובכנס השנתי שיתקיים ב- 5.7 הכרזנו על הזוכים בכל קטגוריה בתחרות וחולקו הפרסים.

הקטגוריות והמשתתפים שעלו לשלב הבחינה בוועדת הבחירה בתחרות POY לשנת 2023:

מסלול ביטחון

חיל האוויר הגיש 2 פרויקטים מורכבים ורחבי היקף בעלי אתגרים לא פשוטים, תוך עמידה בתקציב באיכות ובלו"ז שנקבע.

מסלול תרומה לקהילה

משרד הבריאות הגיש 3 פרויקטים: פרויקט בריאות הגן העוסק באבחון מוקדם של בעיות ראיה אצל ילדי הגנים באמצעות מצלמות מיוחדות, פרויקט  נגישות דיגיטלית אשר הנגיש לבעלי מוגבלויות את כלל האתרים והמסמכים של משרד הבריאות המיועדים לקהל הרחב, ופרויקט מניעת התפשטות אבעבועות הקוף –  הוקמה מערכת מידע שממנהלת את המידע הקשור בהתפשטות הנגיף,

מסלול תשתיות טכנולוגיות

חברת אמדוקס הגישה פרויקט של העברת DATA CENTER מפילדלפיה לעיר שמפיין.

חברת ICL הגישה פרויקט PROCESS MINING KPI -AI המבסס שיפור תהליכי שרשרת אספקה על בסיס איסוף מידע רציף מהמערכות התפעוליות ובניית תהליכי התייעלות מדידים.

חברת מטריקס DNA ביצעה אוטומציה של ניקוי בסיסי נתונים רפואיים (מפרטים מזהים) ואפשרות לרופאים וחוקרים לבצע מחקרים רפואיים מבלי להיחשף  לזיהוי של מי המידע האישי של הרשומה הרפואית שהשתתפה במחקר.

המשתתפים בתחרות זוכים לפרסים ותעודות הוקרה בהתאם לדירוג עליו החליטה וועדת הפרס.

בנוסף, 3 המקומות הראשונים זוכים לבמה במסלול פרויקט השנה להצגת הפרויקט שלהם מול הקהל הרחב וקבלת חשיפה במגזין העמותה ובסרטונים המציגים את הפרויקטים שהוגשו.

הזוכים בתחרות POY לשנת 2023:

זוכים בתחרות POY

 

 

בואו נשמור על קשר...


אנא הקדישו רגע מזמנכם למלא את טופס הרישום לצורך קבלת תוכן מקצועי.
זה יעזור לנו להבין את צרכיכם המדויקים ולהתאים את התכנים שלנו לדרישותיכם.