זה עתה הסתיים הכנס השנתי ה-28 של עמותת PMI ISRAEL – העמותה לניהול פרויקטים בישראל מבית  עמותת PMI העולמית, וכבר אנו שועטים קדימה עם מגוון אירועים, חדשנות, כנס נוסף, ואפילו בית ספר חדש למנהלי פרויקטים שנפתח במסגרת העמותה.

הכנס השנתי ה-28 של העמותה לניהול פרויקטים בישראל, "מנהלי פרויקטים – יחד מצליחים יותר" התקיים ב-18 ליוני, בנוכחות מאות מנהלי פרויקטים מכלל הארגונים והתעשיות במשק, לצד ספקים ובכירים בעולמות הניהול בישראל. הכנס נערך השנה בסימן "ביחד מצליחים יותר", וממש על פי הסלוגן, איחד את קהילת מנהלי הפרויקטים מכל רחבי הארץ, לאירוע שנתי מיוחד שכלל מגוון הרצאות, פאנלים, מכירת ספרים מקצועיים, אירוע "פרויקט השנה", נטוורקינג מקצועי, ועוד.

עמותת PMI ISRAEL שועטת קדימה עם מגוון תוכניות ואירועים למנהלי הפרויקטים

העמותה הישראלית לניהול פרויקטים, PMI ISRAEL, שועטת קדימה עם מגוון תוכניות ואירועים ייחודיים למנהלי פרויקטים.

הקידמה והטכנולוגיה מטיסים אותנו במהירות האור אל העתיד והשינויים שהם יביאו עימם ישפיעו רבות על העוסקים בניהול פרויקטים, כך בהתאם, נפתח בית ספר חדש במסגרת העמותה, אשר יכשיר מנהלי פרויקטים ויעניק להם הסמכות מקצועיות וקורסים מתקדמים כגון קורסי AI.

קורס בינה מלאכותית (AI) בהובלת ארגונים ופרויקטים

אל תפספסו את הקורס בינה מלאכותית (AI) בהובלת ארגונים ופרויקטים, הקורס הראשון והיחידי מטעם PMI שיועבר בישראל בעברית.

בינה מלאכותית על כל גווניה מתגלה לא רק ככלי להתקדמות טכנולוגית אלא כאבן יסוד לבניית ארגונים חסינים, מוגנים ומוכנים להתמודדות עם אתגרי המחר. באמצעות ידע, יכולות, מתודולוגיות וכלים מהמובילים בעולם, המשלבים בינה מלאכותית, נפתחות הזדמנויות חסרות תקדים לחדשנות, יעילות ובניית אסטרטגיה של בידול בשוק תחרותי, מהיר ודינמי.

הקורס מדגיש את החשיבות הקריטית של בינה מלאכותית ובינה מלאכותית יוצרת בהנעת שינוי, שיפור שיטות הניהול, והובלת ארגונים ופרויקטים. הוא מציע תוכן חדשני, תעודת הסמכה ובנוסף, מקנה נקודות PDU למחזיקי הסמכת PMP מטעם השלוחה הישראלית של הארגון העולמי לניהול פרויקטים – PMI.

הקורס ישלב תיאוריה, פרקטיקה וכלים ליישום מידי ויתמקד בנושאים הבאים:

מבוא לבינה מלאכותית והשפעתה על ארגונים

בינה מלאכותית אופטימיזציה ועיבוד נתונים

להוביל מוכנות ארגונית למהפכת הבינה המלאכותית

ניהול פרויקטים בעידן של בינה מלאכותית

שינויים מניעים פרויקטים – לנהל, להוביל ולאמץ שינויים כאבני יסוד אסטרטגיים

ועוד…

הקורס יועבר בשפה העברית.

משך הקורס: 3 ימים – 15 שעות אקדמיות.

על המרצה: טלי חמו

טלי חמו, ישראלית-קנדית, מומחית בינלאומית בעלת ניסיון בניהול והובלת פרויקטים ותוכניות בצפון אמריקה, קנדה, אירופה וישראל מזה שני עשורים.

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה, אוניברסיטת בן-גוריון בישראל ותואר שני בתקשורת מאוניברסיטת פריז 8 בצרפת.

בעלת הסמכות:

PMP

AGILE LEADER

SCRUM MASTER

PROCESS IMPROVEMENT SPECIALIST

(best practices for successful IT Service Management) – ITIL

למועד הקורס עלויות והרשמה

 כנס רז

כנס רז 2024 של העמותה לניהול פרויקטים PMI ISRAEL, יתמקד השנה בנושא

"Dream & Deliver – ניהול פרויקטים -מחזון למציאות", ויעניק למנהלי הפרויקטים המשתתפים בו כלים להפיכת חזון הלקוח / בעלי העניין למציאות על ידי תכנון וניהול פרויקט אפקטיבי – משלב הרעיון ועד לסיום הפרויקט.

הכנס יתקיים ביום חמישי ב-5 בדצמבר 2024 באוניברסיטת תל-אביב.

בהשתתפות מיטב המרצים בתחום, ביניהם: ד”ר עידו בן צבי, מיכאל קריבוס, עמית עכו, יפעת דוק, אייל זוהר, שרון קדם שני, שירן רנפולד ומארגנת ומנהלת הכנס חיה קופרניק.

אחת ההרצאות המרתקות ביותר, תועבר על ידי מומחה לנוירוכירורגית ילדים וניתוחי אפילפסיה בילדים.במרכז שניידר, ד"ר עידו בן צבי, בנושא: " פרויקט הפרדת תאומים סיאמיים – שיעורים לחיים מחדר הניתוח".

יפעת דוק, מגשרת ומנחה מומחית לניהול מוצלח של מצבי קונפליקט, תעביר בכנס הרצאה מרתקת, בנושא: "כיצד לנהל בהצלחה שיחות קשות במקום העבודה".

שירן רנפורד, ראש מנהל חטיבת כלי טיס, PMO באלביט מערכות, תעביר הרצאה מיוחדת בנושא: PMO” – המסע אל תוך ליבת הארגון".

בהרצאה שלי אסביר כיצד להביא את הפרויקט מחזון קרי מחלום לכדי מימוש והגשמה, אעניק למנהלי הפרויקטים כלים מעשיים להתמודדות עם האילוצים הרבים הקיימים בשלב היוזמה, ואנחה כיצד לבנות מערכת יחסים עם בעלי העניין ובראשם עם היזם.

בנוסף, יתקיימו בכנס עוד מגוון הרצאות מפתיעות, חשובות, מקצועיות ומרתקות.

מידע על PMI ISRAEL

העמותה לניהול פרויקטים בישראל – PMI ישראל, היא הסניף הישראלי של ארגון ניהול הפרויקטים הגדול בעולם Project Management) PMI Institute) העולמי המאגד למעלה מ- 700,000 חברים ועוסק בקידום מקצוע ניהול הפרויקטים בעולם. למעלה מ-1,200,000-  מנהלי פרויקטים בעולם מחזיקים בהסמכות מקצועיות של PMI. העמותה מהווה בית למנהלי הפרויקטים בישראל והיא אחת מהסניפים המשפיעים בעולם.

העמותה שמה לעצמה כחזון להיות ארגון מוביל ובר סמכא בניהול פרויקטים בישראל ומקדמת את המקצוע בקשת כולל של פרקטיות מקצועיות, מחקר וחינוך בקרב בעלי עניין בכלל מגזרי המשק הישראלי.

מטרות העמותה למצב ולמתג את ניהול הפרויקטים כמקצוע ייחודי ואת העמותה וחבריה כגורמים מובילים בתחום, לפעול לאימוץ תקני PMI כבסיס לניהול פרויקטים מקצועי, לפעול להרחבת סל הפעילויות והשירותים המוצעים לבעלי העניין בכלל ולחברי העמותה בפרט, להרחיב את הפעילות מול PMI וסניפיו בעולם, להעמיק את ההכרה ושיתוף הפעולה עם גופים וארגונים משיקים וכן לפעול להרחבת מספר חבריה.

העמותה פועלת מול בעלי עניין שונים: חינוך, מחקר ואקדמיה, קשרי תעשייה וממשל, קשרים עם משרד הביטחון ובמתן מענה לכלל העוסקים בנושא מתודולוגיה ותקינה, קשרי חברים וקשרים עם PMI העולמית.

פעילות העמותה מבוצעת ע"י מתנדבים מקרב חבריה. קשת הפעילות הכוללת הפקדת כנסים וימי עיון מקצועיים, קידום המקצוע במערכת החינוך והאקדמיה, טיפוח המחקר, פעילות מול רגולטורים שונים, העמקת קשר עם המגזר התעשייתי והעסקי ועוד. העמותה הנה מלכ"ר, וזוכה מידי שנה בהכרת ניהול תקין על ידי רשם העמותות.

PMI השיקה לפני כשנה את "סט הערכים" אותם היא מאמצת בהשקה הגלובלית שהם לפשט דברים, לכוון גבוה, להסביר פנים, לאמץ סקרנות, והעיקר: ביחד זה אפשרי ומצליחים יותר.

השנה אנו משיקים את האסטרטגיה NEXT המדברת על מיקוד: המטרה שלנו – מדוע אנחנו קיימים: "למקסם את הצלחת הפרויקט כדי לשדרג ולטייב את העולם שלנו."

המשימה שלנו – איך אנחנו עושים את זה: לספק לאנשי מקצוע ולמעסיקים – פלטפורמות ומשאבים, למידה ופיתוח לאורך קריירה, והסמכות מקצועיות בתקן איכותי.

החזון שלנו – מי אנחנו רוצים להיות: להיות המובילים להצלחת הפרויקט, לקדם עולם שבו כל פרויקט מספק ערך מירבי.

העמותה השיקה את האסטרטגיה שנקראת NEXT המבוססת על הערכים הנ"ל.

 תוכלו להמשיך ולהתעדכן באירועים הבאים, בחדשות, במאמרים מקצועיים, במשרות עדכניות למנהלי פרויקטים, קידום קריירה, ועוד, במגזין ניהול הפרויקטים בישראל.

 

שלכם,

נשיא עמותת PMI ISRAEL

משה יונה, PMP

בואו נשמור על קשר...


אנא הקדישו רגע מזמנכם למלא את טופס הרישום לצורך קבלת תוכן מקצועי.
זה יעזור לנו להבין את צרכיכם המדויקים ולהתאים את התכנים שלנו לדרישותיכם.