מרצה: לואיס טריגר.

תאריך: 20.02.24 יום ג' 20:30.

על המרצה:

לואיס טריגר הנו מנחה ידוע ומנוסה בלימוד ויישום ניהול פרויקטים. הרבה מניסיונו מבוסס על שנים של שרות בח"א וגם ובעבודה בשוק הביטחוני וב-Hi-tech. כיום מנהל לואיס חברה בבעלותו שמספקת שירותי ייעוץ והדרכה בתחומי הנדסת תעשייה וניהול. מעל 20 שנה לואיס טריגר הכשיר מנהלים עבור מגוון רחב של חברות בארץ ובחו"ל. במשך 16 השנים לואיס העביר את ההכשרה הפורמאלית של תורת ניהול פרויקטים בח"א ובזרוע היבשה. לואיס גם מלמד באקדמיה, שכולל את תוכנית ה-MBA של ביה"ס לניהול ע"ש קולר, אוניברסיטת ת"א. לואיס גם "מייצא" את הידע הרב שצבר ולהוביל סדנאות מוצלחות ביותר בשוק הבינלאומי ובעיקר באוסטרליה. לואיס מחזיק בשלושה תארים אקדמאיים, כולל Master of Science בהנדסה תעשיה וניהול מהאוניברסיטה היוקרתית
United States Air Force Institute of Technology וכן תואר MBA של ביה"ס לניהול באוניברסיטה העברית י-ם.
יש לו הסמכה בינלאומית בניהול פרויקטים (PMP) מטעם ה-Project Management Institute (PMI).

נושאי ההרצאה:

ניהול מקדמי ביטחון, צווארי בקבוק ואילוצים מערכתיים בסביבה רב פרויקטאלית דינמית, הם החידושים המשמעותיים ביותר בעולם ניהול הפרויקטים בשנים האחרונות.
מדובר על תפיסת ניהול מעשית ואפקטיבית, Constraint Innovation (מבוסס על TOC), שמתייחסת גם לפרויקט הבודד וגם לסביבה רב-פרויקטאלית. סביבה רב-פרויקטאלית הנדסית היא אחת הסביבות האתגריות ביותר ובעיקר זו הסובלת מ-Bad Multi-Tasking. לאתגר הזה יש מענה מעשי.
במקום מקדם ביטחון עבור כל פעולה בנפרד, גישת שרשרת קריטית
(Critical Chain) מאפשרת רמת ביטחון יותר גבוהה עם פחות הקצאת זמן על ידי השימוש במקדם ביטחון פרויקטאלי. במקביל, יש התמקדות בזיהוי וניהול של צווארי בקבוק ואילוצים מערכתיים, שבסופו של דבר הם אלו שקובעים את היכולות של הפעילות הפרויקטאלית.
הפרס הראשון של ה-PMI העולמי 2020 הוענק לפרויקט תעופתי המבוסס על השרשרת הקריטית. חידושים אלה בעולם ניהול הפרויקטים, מאומצים כיום על ידי מבחר גדול של ארגונים מצליחים סביב העולם: חיל האוויר האמריקאי, Intel ,Boeing,
Lucent Technologies NASA, ה-JSF של Lookheed Martin.

* משך ההרצאה שעה וחצי.
* ההרצאה תזכה אתכם בנקודת PDU!

בואו נשמור על קשר...


אנא הקדישו רגע מזמנכם למלא את טופס הרישום לצורך קבלת תוכן מקצועי.
זה יעזור לנו להבין את צרכיכם המדויקים ולהתאים את התכנים שלנו לדרישותיכם.