הנהלת העמותה לניהול פרויקטים בישראל, כסניף ישראל ל PMI העולמי, כהמשך דרכו ובתאימות אליו, ובדומה לתהליך בחירת Project Of the Year בשאר סניפי הארגון, מעוניינת לעודד מנהלי פרויקטים לעבוד על פי מתודולוגיה סדורה של ה-PMI קרי ה-PMBOK ולהביא למצוינות בתהליך ניהול הפרויקטים, להביא לתוצאות ביצוע טובות ולשביעות רצון כל בעלי העניין ככל האפשר.

לצורך מימוש המטרות הרשומות מעלה מעמידה העמותה מדי שנה פלטפורמה בכנס השנתי להצגת הזוכים ולהביא להכרה במנהלי הפרויקטים, בפרויקטים ובאופן ניהולם של פרויקטים נבחרים.
במשך כל השנה עמלה הוועדה בגיבוש קונספט, הכנת תכנית עבודה שנתית, הכנת קול קורא, מימוש תכנית שיווקית, מיון ההצעות, בחירת הזוכים, הכנת הזוכים להצגת הפרויקטים והצגת הפרויקטים בכנס השנתי.

קול קורא - POY 2019

תחרות פרס פרויקט השנה ל-2019 יוצאת לדרך…

מידי שנה מוענקים במסגרת התחרות פרסים לציון פעילות ראויה להערכה בתחום ניהול הפרוייקטים בישראל ולעידוד המקצועיות בתחום.

פרס פרויקט השנה 2019 (Project Of the Year) יוענק לפרוייקטים מצטיינים בתחומים שונים.

המועמדים יציגו את האתגרים הניהוליים שהיו בפרוייקט וכיצד התמודדו בהצלחה מול אתגרים אלה.

ניתן להגיש לתחרות פרוייקטים שהסתיימו בשנת 2018 והתקבל לגביהם מכתב שביעות רצון הלקוח.

הפרסים יוענקו בכנס השנתי ה-23 של PMI ישראל שיתקיים ב-18 ליוני 2019.

מועד אחרון להגשת מועמדות לתחרות 1.4.2019
תיאורי הפרויקטים הזוכים יפורסמו באמצעי התקשורת הרלבנטיים, באופן שיתרום למוניטין של הארגונים המבצעים כמו גם של מנהלי הפרויקטים עצמם.

חברי וועדת POY:
מר משה יונה, PMP, יו"ר הוועדה. 
מר ארז קוטנר, PMP.

הקודם
הבא

פרויקט השנה 2018

כבכל שנה, כבר יותר מעשור, גם השנה נערכה תחרות 'הפרויקט של השנה' המעודדת מצוינות בתהליך ניהול הפרויקטים, שימוש במתודולוגית PMBOK!, שיפור בתוצרים והשגת שביעות רצון בעלי העניין ובראשם הלקוח.
השנה, בזכות המועמדים הרבים, חילקנו את התחרות לחמש קטגוריות על מנת לתת הזדמנות שווה למגוון הפרויקטים – אופיים, היקפם ושונותם.
שמות הזוכים הוכרזו בכנס PMI השנתי:

בקטגוריית מתודולוגיה זכה מטה חיל האוויר – להק ציוד, בפרויקט 'פריזמה' – הפרויקט לניהול פרויקטים: יישום מתודולוגיה אחידה לכל הפרויקטים בחיל האוויר.

בקטגוריית בטחון זכתה החטיבה האלקטרונית של חיל הלוגיסטיקה ואגף התקשוב בפרויקט חתימה אלקטרונית : מיחשוב תהליך החתימות וביטול הצורך בטפסים, בכל צה"ל.

בקטגוריית טכנולוגיה – IT זכתה חברת הפניקס בפרויקט EXEDATA -: שדרוג מערך בסיסי הנתונים באתרי החברה.

בקטגוריית חינוך ותרומה לקהילה זכתה מועצת חריש בפרויקט הקמת מרכז לקליטת תושב חדש: שילוב תושבים חדשים ותמיכה בהם בשלבי ההתאקלמות הראשונים.

בקטגוריית ממשל ותשתיות לאומיות זכה משרד הבינוי והשיכון בפרויקט הקמת מרכז שליטה ובקרה ארצית: ניהול ובקרה של כל פרויקטי הבינוי של משרד הבינוי והשיכון בארץ.

ברכות לזוכים! מאחלים המשך עשייה מוצלחת ופוריה לכולם!