גני גוברשם מלא:
ג'ני גובר

שנות ניסיון בניהול פרויקטים:
מעל 15 שנות ניסיון בניהול פרויקטים, הן כיועצת בארגונים, במסגרת PMO וביקורת מערכות מידע ופרויקטים.

תפקיד נוכחי:
מנהלת את תחום ה-PMO באגף פיתוח מערכות מידע של בנק לאומי. ה-PMO מלווה עשרות פרויקטים שמנהל הבנק בכל זמן נתון, באמצעות צוות של 9 עובדים.

כמה מילים על עצמי:
אני בת 40, נשואה ואמא לתאומות בנות 10, בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשיה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. כיום עובדת על עבודת תזה, כדי להמשיך בעתיד לדוקטורט. אוהבת לקרוא, לבשל, ותמיד רוצה ללמוד לעומק כל נושא שאני נוגעת בו. יש גם לא מעט נושאים בחיים שאני מנהלת בצורה פרויקטאלית, ולרוב זה מצדיק את עצמו!

התנדבות בעמותה:
אני מתנדבת בעמותה משנת 2013. בשנים 2014-2016 הייתי סגנית נשיא לפרויקטים מיוחדים, ובין היתר הייתי מעורבת בהפקת הכנסים השנתיים. בשנים 2017-2018 הייתי סגנית נשיא למתודולוגיה ואחראית על תרגום PMBOK6 לעברית. הספר יוצא לאור בקרוב, ויש בו לא מעט חידושים לעומת המהדורה הקודמת.

המלצה על אתר או בלוג:
הרשימה – האתר והבלוג של יובל אברמוביץ – חלומות צריך לצעוק!

הנושא החם בעיניי בתחום ניהול הפרויקטים:
התחום החם בניהול פרויקטים כיום, בעיני, הוא נושא פרויקטי פיתוח במתודולוגיית Agile ושילובם בארגונים גדולים בעלי תהליכים מורכבים ומערכות ותיקות. מרבית הארגונים היום מבינים, שלא ניתן לתכנן פרויקטים שיימסרו רק בעוד מספר שנים, ונדרש להגביר את התחרותיות, לקצר את ה-Time To Market ולהראות ערכים מוספים ללקוח במהירות. לכן מתודולוגיות העבודה המסורתיות כבר לא מתאימות באופן מלא לפעילות הפיתוח של הארגונים.

טיפ/השראה:
ההשראה שלי תמיד היא אנשים בעלי משמעת עצמית וכוח רצון, שמציבים לעצמם מטרות ומגיעים אליהן. משתדלת להקיף את עצמי באנשים כאלה בכל מסגרת אליה אני מגיעה.

שיתוף ב facebook
שיתוף
שיתוף ב twitter
ציוץ
שיתוף ב linkedin
פרסום