תפריט

ימי עיון

אירועים קרובים

אפריל 2018
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

פעילות התנדבותית בתחום החינוך

פעילות התנדבותית בתחום החינוך

במסגרת פעילות בתחום החינוך בעמותה לניהול פרויקטים ישראל נערך בתאריך 9.9.15 מפגש מתנדבים לצורך הקמת צוות פיתוח חומרי למידה בניהול פרויקטים. פעילות זו הנה נדבך נוסף בקידום הכשרת מורים להכנת תלמידים להסמכת CAPM. המפגש התקיים בהובלתה של ד"ר סיגל קורל- קורדובה, סגנית נשיא לחינוך ומיכל עזר.

במפגש השתתפו שמונה מתנדבים מצוות הולך ומתרחב של מתנדבים. פעילות זו כוללת פיתוח קיט למורה/קיט לתלמיד שמטרתם להכין את התלמידים לבחינת ההסמכה CAPM  בניהול פרויקטים. הקיט יכיל בתוכו תכנים תיאורטיים, שאלות לתרגול ולקסיקון מושגים בניהול פרויקטים.

פרויקט הפיתוח עתיד להסתיים בסוף שנת הלימודים תשע"ו ומתבצע תחת פיקוח שוטף של משרד החינוך.

במפגש הוצגו בפני המתנדבים כל שלבי הפיתוח המתוכננים בצירוף לוחות זמנים והמתנדבים חולקו לקבוצות עבודה לפי נושאי הלימוד בניהול פרויקטים.

אנו מודים לכל המתנדבים על תרומתם ונכונותם לקחת חלק פעיל בצוות הפיתוח ומזמינים מתנדבים נוספים להצטרף לצוות החינוך של PMI ישראל.

ד"ר סיגל קורל קורדובה This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

קרא עוד...

פורום ניהול פרויקטים - 8 נוב

מפגש פורום ניהול פרויקטים

פורום ניהול פרוייקטי בינוי ותשתיות

ניהול בעלי עניין וניהול קשרי קהילה

ביום א', 8 בנובמבר 2015 בשעה 17:00, בתל אביב

מפגשי הפורום מיועדים לבעלי מקצוע שעיסוקם הישיר או העקיף בניהול פרוייקטי בינוי ותשתיות - מנהלי פרוייקטים, PMOs, מנהלים האחראים על מנהלי פרוייקטים ובעלי תפקידים ניהוליים תומכים בענף הבינוי והתשתיות, התחבורה, המים והאנרגיה.

מספר המקומות מוגבל, ההשתתפות במפגשי הפורום מחייבת הרשמה מראש וקבלת אישור הרשמה. הרישום יפתח בקרוב.

קרא עוד...

סיור בקו הרכבת המהיר 27 אוק

Save the date

סיור בקו הרכבת המהיר
ירושלים- תל אביב

ביום שלישי , ה-27 לאוקטובר  2015,9:30-12:00

קו הרכבת המהיר לירושלים הוא מגה-פרויקט לאומי, הגדול ביותר במדינה ובתוכנית הפיתוח של רכבת ישראל, שמטרתו לחבר את השפלה עם ירושלים. קו הרכבת צפוי לשפר את מצבה הסוציו-אקונומי של העיר ולאפשר לאלפי עובדים הנוסעים מדי יום לירושלים וממנה, להגיע במהירות ובנוחות לבירה.

כ-700 מהנדסים ומאות אנשי מקצוע נוספים עובדים בשלוש משמרות, 24 שעות ביממה כדי להשלים את הפרויקט שכולל חמש מנהרות באורך כולל העומד על כ-20 קילומטרים וכן 8 גשרים באורך כולל של כשלושה וחצי קילומטרים.

עד סוף 2015 מרבית קבלני התשתיות אמורים לסיים את עבודתם, במקביל להמשך הקמת מערכות החשמול, המערכות האלקטרו-מכאניות ומיסעות הבטון.

חברי PMI ומנהלי פרויקטים מוזמנים לסיור, שמותנה ברישום מראש. הרישום יפתח בקרוב.

קרא עוד...