תפריט

הכנס השנתי

אירועים קרובים

מרץ 2018
S M T W T F S
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
מושב מספר 1 - גישות ושיטות
 

11:30

איציק הרפז - משהב"ט

 

 

 

 
"כיצד ניתן להשביח תפוקות בתחום ניהול פרויקטים בארגונים"
באמצעות תהליכי שיפור ניהול הפרויקטים בארגון ביטחוני העוסק בפיתוח מוצרים טכנולוגיים חדשניים ומורכבים הושג שיפור משמעותי בתפוקות וביצועי הארגון. ההרצאה כוללת הצגת התהליך הארגוני ברמת המאקרו, דוגמאות לכלים ושיטות ייחודיות אשר פותחו בארגון וכן משתפת בלקחים ובתובנות העיקריות בעקבות תהליך זה.
 

11:30

יאיר גיבנבר - אינטל
 
 
 
 
 
תהליך העיצוב של חווית המשתמש בפרויקטים
כאשר לפרויקט ישנו ממשק משתמש, חווית המשתמש היא מרכיב קריטי להצלחה. על מנהל הפרויקט להכיר לא רק בחשיבות של חווית משתמש להצלחת הפרויקט, אלא גם לשלוט בתהליך עיצוב ממוקד משתמש על שלביו השונים. חווית משתמש טובה לעולם לא קורית במקרה, היא תוצאה של תכנון וניהול נכון של תהליך מוסדר. בהרצאה זו מנהלי פרויקטים ילמדו מהו תהליך עיצוב ממוקד משתמש וכיצד יש לנהל עיצוב ממוקד משתמש בפרויקט Agile. איך לעצב חווית משתמש מצוינת.
 

12:00

בועז פישר - וורינט
 
 
 
 
 
מעבר מאילוצים פנימיים לחיצוניים בניהול פרויקטים
ההרצאה דנה בשפור עסקי משמעותי המתאפשר כתוצאה מקפיצת מדרגה בניהול הפרויקטים. היא מתארת את האתגרים העיקרים בביצוע שינוי אירגוני על ההיבטים התרבותים, והעברת הלחצים מגוף הביצוע החוצה.
 
 
 
מושב מספר 2- בארץ ובעולם
 

11:00

קובי פלג

 

 

 

 

האם אנו מנהלים או מתנהלים במקרי אסון

ניהול אסונות ומצבי חרום הינו מצב קלאסי של ניהול בחוסר וודאות. הנסתר רב על הנגלה: מה יהיו מאפייני האסון הבא? מה יהיו מימדיו? היכן יתרחש? מתי יתרחש? באיזו עוצמה? אילו משאבים ידרשו ואילו מהם יעמדו לרשותך באותה נקודת זמן? אילו משתנים מתערבים נוספים ישפיעו על החלטותיך? הערכות והכשרה למצבים שכאלה מהווים אתגר לכל העוסקים בתחום. האם ניתן להתייחס, להערך ולהתעמת עם הארוע בשיטה של ניהול פרויקט – על שאלות אלה ואחרות תעסוק ההרצאה בכנס. 
 
 

11:30

הדס קליין

 
 
 
 
 

סינגפור מדינה בניהול פרויקטאלי

במסגרת הרצאה זו נתחכה אחר עיקרי השיטה הסינגפורית לניהול פרויקטים ולהבחין מהם הגורמים היחודיים אשר מביאים להצלחות חסרות תקדים שכאלו.
 

11:30

אייל שפירא, אלתא מערכות

 
 
 
 
 

מכ"מ כיפת ברזל - מרעיון למציאות ואיך להגן על הבית

משפחת מכ"מי MMR - Multi Mision Radar יכולות וביצועי המערכת והקמת קו ייצור.
א.  אתגרי הפיתוח למכ"ם גילוי ויירוט כחלק ממערכת כ.ב. 
ב. הצלחות המערכת מהשילובים ועד היירוטים המבצעיים. 
   
 
מושב מספר 3 - משאבי ארגון וסביבה
 

11:00

שי דוידוב

 

 

 

 

מה צבע הפרויקט שלך? Green Project Management

 מושג חדש חודר לחיינו בשנים האחרונות - הקיימות (או פיתוח בר-קיימא). גם עסקים מקדישים תשומת לב ומשאבים לנושא ומחוייבים בעמידה בתקני איכות סביבה. צורך בשילוב של רווח סביבתי במודל העסקי הוא קריטי להצלחה עתידית של הארגון. גוף ניהול הפרויקטים, כמוביל תהליכים עסקיים חוצי ארגון, ניצב בפני אתגר לא פשוט מול הפרדיגמה הקיימת. הטמעת עקרונות הקיימות במתודולגית ניהול הפרויקטים תשמש כמאיץ לשיפור האחריות התאגידית ותמקם את גוף ניהול הפרויקטים בחוד החנית במימוש האסטרטגיה העסקית הארגונית.
 

11:30

איציק בן לוי

 
 
 
 
 

פישוט תהליך המעבר מפיתוח ליצור

"בעיה שנפוצה בהרבה ארגונים היא שהידע כיצד ייצרו את המוצר אינו מצוי בידי המתכננים, מה שגורם לתהליך ארוך ומורכב של מעבר מפיתוח ליצור. דרישת מנהל הפרויקט לעמוד ביעדי עלות, תחייב את המתכננים לערב את גורמי היצור והרכש בתהליך התיכון, על מנת להתכנס ליעדי העלות. זה יאפשר הורדת עלויות היצור וכמובן מעבר חלק וקצר מפיתוח ליצור.  

 

11:30

אור רון Portfolio Management 

 
 
 
 
 

 Benefits and Beyond: The Strategic Value of Project, Program and CA Solution Strategist PPM